Patronaty Honorowe

Patronat honorowy nad konkursem

Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej

Obejmuje Telewizja Polska W Europie

PepeTV  Piotr Płonka i Sylwia Płonka.

Serdecznie dziękujemy.

 

 

Patronat Honorowy w konkursie Osobowość Polonijna Roku im Edyty Felsztyńskiej obejmuje

Instytut Esopositiv

 

 

Institut EsoPositiv- Szwajcaria – Agnieszka Malczewska – Błaszczyk – Dr n. społecznych, socjolog, pedagog, suicydolog, psychotronik, dźwiękoterapeuta, terapeuta holistyczny, doradca życiowy. Wieloletni członek prezydium Polskiego Towarzystwa Higieny Psychicznej i Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego (obecnie viceprezes w oddziale krakowskim). Od ponad 25 lat specjalizuje się w pracy z wzorcami, niwelacji stresu i stanów depresyjnych.  Skutecznie łączy naukę akademicką z metafizyką wspomagając proces „samo uzdrawiania” : z zastosowaniem psychologii społecznej, medycyny wibracyjnej, terapii kwantowych, energoterapii, regresingu, prekognicji i innych). Ukończyła liczne kursy i szkolenia dotyczące tej tematyki, wielokrotnie występowała na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Prowadzi wykłady i kursy z zakresu wieloaspektowej profilaktyki i tematów, w których się specjalizuje. (Swoje sesje terapeutyczne prowadzi również skutecznie przez Internet.) Wielokrotny gość audycji telewizyjnych i radiowych, autorka: recenzji, 10 książek i ponad 45 publikacji z zakresu tematyki zdrowia psychicznego, bezpieczeństwa i metafizyki. Maluje obrazy energetyczne. Inne jej pasje to metagenealogia, sztuki walki, fotografia i podróże.

Współpracuje z Redaktorami Naczelnymi: Magazynu Designer (Szwecja), Studia Theologica Grodnensia (Grodno), oraz Krymigraf (Polska).

Inicjatorka i autorka polonijnych projektów medialnych: EsoPosiTiV,

OŚ (Obywatele Świata)  i KOSMI TV ( Kultura, Oświata, Sztuka, Moc Inspiracji).

Projekty mają w założeniu rozwijać naukę, dawać wsparcie psychiczne dla Polonii z każdego miejsca na emigracji, oraz Osobom z nią związanych. Wybitnych Polaków. Ludzi światłych, otwartych, którzy chcą „czegoś więcej”. Będących poza fanatyzmem, zawiścią, podziałami, otwartych na wiedzę, zdrowe kontakty biznesowe i wszystko co podnosi jakość życia. Niosących nadzieję, pracujących na lepsze jutro, pamiętających o swoich korzeniach. Wielu Wielkich Polaków mogło dopiero coś zrobić dla kraju poza jego granicami.

Wnosząc „oświaty kaganek”, rozświetlamy mrok. Ważne byśmy godnie reprezentowali Nasz Kraj gdziekolwiek Jesteśmy. Kultura, oświata, sztuka, inteligencja, gust. I wzajemne inspiracje. Iskry z całego świata łączące się w jeden płomień – Nadziei na lepsze jutro.! Jesteśmy w czasie przemian i gwałtownych zmian, ale niech Nam to nie przeszkodzi iść do przodu i wzrastać razem!

Z przyjemnością obejmuję patronatem tą wspaniałą inicjatywę jaką jest Osobowość Polonijna Roku im. Edyty Felsztyńskiej. Wzrastajmy.

Kontakt: [email protected]

Facebook: Agnieszka Malczewska – Błaszczyk

Strony: Institut EsoPositiv – Celeste

Kamertony -dźwiękoterapia holistycznie