Sponsorzy

Jacek Harasimowicz
z Kancelarii Prawa Polonii.
Radca prawny, od 2012r. Prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców oraz samorządów w ramach kancelarii. Pomaga rozwiązać problemy prawne w Polsce osób przebywających zagranicą.
Reprezentuje klientów przed sądami, urzędami i organami administracji.
Pomysłodawca Fundacji Prawa Polonii – początek działalności planowany jest na kwiecień 2021r. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Studiów Podyplomowych Prawa Zamówień Publicznych Uniwersytety Warszawskiego, stypendysta Uniwersytetu w Mariborze.
Ukończył kursy Szkoły Prawa Niemieckiego organizowany przez Wydziałem Prawa Humboldt Universität zu Berlin oraz Summer School of American Law, organizowanego przez Michigan State University College of Law.
W 2019r. wspiera pro bono osoby poszkodowane w wyniku upadku giełdy kryptowalut – BitMarket.pl
Główny obszar działalności to prawo cywilne, rodzinne i spadkowe.
Teresa Ploch
Właścicielka w B&B PEGASO , który znajduje się w centrum Wiecznego Miasta Rzym.
Lokalizacja bardzo dobra ,około 300 mt do Watykanu .
Doskonałe połączenie w wiele miejsc z metra i autobusu.
W pobliżu znajdują się Basilica  di San Pietro , Musei Vaticani , Castel Sant Angelo , Piaza del Popolo , Pizazza Navona i wiele innych ciekawych miejsc łatwo i szybko dostępnych.
Pani Teresa to osobowa bardzo ciepła i życzliwa ,zawsze służy pomocą i można się u niej poczuć jak we własnym domu.
To miejsce ,gdzie odnajdziemy zawsze kawałek Polski.
Joanna Siemieniak
Adwokat w Kancelaria Prawna we Włoszech. Specjalizuje się w usługach prawnych dla branży transportowej. Doświadczenie zdobywała w pracy w renomowanych włoskich kancelariach prawnych, oraz w międzynarodowym rynku transportowym. Ukończyła studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie w Lublinie (KUL) w Polsce oraz studia na Seconda Università di Napoli we Włoszech w zakresie międzynarodowego i europejskiego prawa biznesowego. Pracuje dla polskich oraz włoskich klientów z branży transportowej, posiada wiedze i wieloletnie doświadczenie w transporcie drogowym.